Trzydniowe szkolenie Agnieszki

Jak zmienić swoje życie zawodowe w 3 dni?
Dokładnie tak, jak zrobiła to Agnieszka! Wczoraj zakończyłyśmy trzydniowy cykl szkoleniowy. Było to szkolenie z wielu technik masażu i nie tylko!

  • Face Lifting MS
  • Masaż Drenująco-Relaksacyjny
  • Taping Estetyczny

Posiadanie wiedzy i (co ważne!) umiejętności w tym zakresie to ogromny zastrzyk potencjału dla gabinetu masażu. Teraz przed moją kursantką czas na praktykę, ale już teraz wiem, że poradzi sobie znakomicie. Prawdę mówiąc, recepta na sukces nie jest skomplikowana.
To pomysł, decyzja, realizacja i stałe doskonalenie się. Inwestowanie w rozwój osobisty, zwłaszcza poprzez szkolenia i doskonalenie umiejętności manualnych, to kluczowy krok w budowaniu satysfakcjonującej kariery oraz życia osobistego.

Szkolenie z wielu technik masażu w 3 dni? Wyzwanie!

Podejmowanie wyzwań już na stałe wpisuje się w rytm dzisiejszych czasów. Osoby, które się u mnie szkolą przechodzą totalną metamorfozę. Zdobywają przecież nie tylko nowe umiejętności, doskonalą swoje kompetencje, ale przede wszystkim przestają się obawiać nowych wyzwań. Każdy nowy klient, klientka, to nowa historia. Każda twarz wymaga indywidualnego podejścia. Do momentu, kiedy jej nie dotkniesz, nie zbadasz, nie ocenisz – nie wiesz, co i w jaki sposób możesz na niej wykonać. Dążmy do perfekcjonizmu w naszym zawodzie. Człowiek, który odwiedza Twój gabinet obdarzył Cię przecież zaufaniem. Zapracuj na to, aby w tym poczuciu pozostał i polecił Cię swoim znajomym i bliskim. Szkolenie w Instytucie Terapii Manualnych często obejmuje również (zupełnie pobocznie) umiejętności interpersonalne, takie jak komunikacja, empatia i budowanie relacji. Nie wyobrażam sobie idealnego gabinetu, bez empatycznej, a przy tym kompetentnej osoby. Szkolenie z wielu technik masażu w jednym czasie trwa kilka dni, podczas których zdradzam znacznie więcej, niż opisane jest to w skrypcie. Rozmawiamy o biznesie, sprawdzonych działaniach i tych, praktykach, które nie przynoszą pozytywnych rezultatów.


Jeżeli i Ty czujesz, że terapie manualne są czymś, co wpisuje się w Twój charakter – po prostu zrób to. Inwestycja w siebie jest kapitałem, który procentuje. I zobaczysz to nie tylko na rozliczeniu przychodów gabinetu, ale przede wszystkim na poczuciu, że jesteś kimś niezwykle wartościowym.
W tym zawodzie przynosimy ulgę, poprawiamy komfort, wzmacniamy poczucie piękna. 
Do końca roku zostało już niewiele czasu. W następnym wpisie podam Wam dostępne szkolenia, które pozwolą Wam na ukończenie szkolenia i uzyskanie prestiżowego certyfikatu jeszcze w 2023 roku!

Agnieszce serdecznie gratuluję, a Was zapraszam do kontaktu!